Статьи

Hotellook FAQ: Jak zarezerwować hotel bez opłat?

Internet działa cuda: dziś możesz płacić za loty i hotele online. Jeśli zrobisz to z wyprzedzeniem, z pewnością zaoszczędzisz pieniądze i czas. Ale czasami zdarzają się sytuacje, w których musimy zarezerwować hotel bez zapłaty. Na przykład ambasada lub centrum wizowe wymagają rezerwacji hotelu w celu uzyskania wizy. Ale nie ma 100% gwarancji, że wydadzą wizę. Dlatego, aby nie stracić pieniędzy, po wcześniejszym opłaceniu pokoju, można zarezerwować hotel bez płacenia i przedstawić bezpłatną rezerwację w ambasadzie.

Istnieje kilka niuansów, na które należy zwrócić uwagę przy rezerwacji hotelu w celu uzyskania wizy.

5 kroków, aby zarezerwować hotel bez zapłaty

1. Przejdź do witryny hotellook.ru , określ miasto docelowe, daty podróży i liczbę osób, a następnie kliknij „pobierz ceny”.

2. W wyświetlonym oknie wybierz „bezpłatne anulowanie” w sekcji „Zaawansowane” u góry.

3. Na stronie internetowej agencji lub hotelu sprawdź, do której daty bezpłatne anulowanie jest ważne. Ważne jest, aby rezerwacja była ważna podczas składania dokumentów wizowych. Ponadto, jeśli nie anulujesz rezerwacji w terminie, będziesz musiał zapłacić karę do hotelu. Informacje o karach i warunkach należy dokładnie przeczytać przed dokonaniem rezerwacji.

4. Aby potwierdzić rezerwację hotelu, należy wypełnić pola: adres e-mail, numer telefonu kontaktowego, imię i nazwisko, jak w paszporcie międzynarodowym. Przy rezerwacji pokoju dwuosobowego ważne jest, aby podać nazwiska wszystkich gości. Czasami hotel prosi o podanie danych karty bankowej. Środki z karty nie zostaną obciążone, ponieważ są potrzebne do zagwarantowania rezerwacji. Nie powinniśmy jednak zapominać o terminowym anulowaniu.

5. Upewnij się, że powiadomienie o rezerwacji dotarło do urzędu pocztowego oraz adres i numer telefonu hotelu, podane są daty przybycia i nazwiska każdej osoby ubiegającej się o wizę. Po obejrzeniu wszystkich danych możesz wydrukować rezerwację i udać się do ambasady w celu uzyskania wizy.

Teraz wiesz, jak zarezerwować hotel bez płacenia wizy. Ty też możesz zarezerwuj loty na wizę . Ciesz się podróżą!

Новости

Увлекательный тур в Турцию

А вы когда нибудь вообще задумывались, что Турция - это не только пассивный отдых, которому придаются практически все, не только отели и "всё включено", но еще и прекраснейшие пейзажи, горы и скрытые

Тур Пешком по Украине

Весна в самом разгаре! Пора собираться в отпуск! А, что может быть лучше, чем пешком путешествовать по красивым местам родной страны, открывать для себя новые уголки замечательной природы, познавать

Где купить объектив для телефона

Сейчас наступила эра технологий, и цифровые мобильные телефоны с камерами вытеснили с рынка обычные фотоаппараты. Однако, качество съемки на телефонную камеру, все же, любительское. Чтобы улучшить